Автомобілі

Наш автопарк постійно поповнюється цікавими варіантами б / у авто з США. У нас є авто на будь-який смак і гаманець. Кращі авто з США і найвигідніша доставка авто з Америки в Україну лише у нас!

Автомобілі з Америки

Bmw 650 I

На аукціоні в США

$13 500

52819

4.4L

2014

Подробиці
Hyundai Accent Gls

На аукціоні в США

$3 300

45461

1.6L

2014

Подробиці
Lexus Gs 350

На аукціоні в США

$12 500

49864

3.5L

2015

Подробиці
Toyota Highlander

На аукціоні в США

$14 800

66367

3.5L

2015

Подробиці
Aston Martin Db9 Gt

На аукціоні в США

$31 500

9034

5.9L

2016

Подробиці
Maserati Ghibli

На аукціоні в США

$14 000

18236

3.0L

2015

Подробиці
Toyota Prius V

На аукціоні в США

$6 100

84812

1.8L

2014

Подробиці
Dodge Grand Cara

На аукціоні в США

$11 000

27942

3.6L

2014

Подробиці
Chevrolet Cruze Limi

На аукціоні в США

$2 400

57482

1.4L

2016

Подробиці
Nissan Versa S

На аукціоні в США

$1 750

59169

1.6L

2014

Подробиці

Авто з пробігом з Америки від Lighthouse Logistics

Постійно зростаючий курс долара і ціни на автомобілі постійно зростають, тому придбати новий транспортний засіб фінансово важко. Автомобіль в Україні – скоріше предмет високого прибутку, аніж звична річ у сім’ї. Саме тому, так багато українців замовляють машини з США та доставку авто з США в Україну, тому що витрати виходять набагато меншими.

Зазвичай, машини в США після закінчення всього декілька років користування, віддаються на аукціони, де їх продають за доволі смішні гроші, хоча кілометраж і технічний стан у більшості випадків доволі гарний. Перспектива купити практично новий транспортний засіб досить приваблива, і сьогодні існує безліч постачальників. На жаль, багато шахраїв намагаються заробити на цьому бізнесі, тому вирішуючи привезти транспортний засіб із Заходу, уважно поставтеся до вибору фірми, що займається перевезеннями.

БВ автомобілі з США – працюємо з кращими

Americancars – це команда професіоналів, які знають все про цей процес. Ми працюємо чесно і прозоро, є офіційними представниками американських аукціонів. Компанія представляє величезний каталог авто з США будь-яких марок, моделей і років випуску. Ви можете обрати будь-які машини, як на ходу, так і биті, які можна розібрати на запчастини.

Наша фірма працює з найбільшими автоаукціонами:

 • Copart: лідер північноамериканського ринку з реалізації старих машин. Займаючи величезну площу в регіоні, його клієнтська база найбільша в країні. Понад 150 павільйонів не тільки в Америці, але також у Канаді. Представлені аварійні, страхові або ТЗ з пробігом. Також є квадроцикли, мотоцикли, різноманітна спецтехніка.
 • Manheim: близько мільйона ТЗ продається на цих майданчиках. Щодня, тут виставляються десятки тисяч лотів. Можна зустріти дійсно раритетні екземпляри, а також інші види транспортних засобів. По всій земній кулі представлено близько 140 майданчиків.
 • Insurance auto auction: має приблизно такі ж масштаби, як і попередній аукціон. Прийняти участь у торгах можуть виключно офіційні дилери, які мають акредитацію. Тут представлені транспортні засоби від страхових компаній, різних держустанов та виробників.
 • Adesa: відносно невеликий – всього 60 павільйонів в таких країнах: Сполучені Штати, Канада, Мексика. Тут також представлені машини, викуплені у різних організацій. Продаються виключно оптовим ліцензованим покупцям.

БВ автомобілі з США: переваги покупки в Americancars

Наша компанія займається логістикою вже не перший рік, знаючи всі нюанси перевезень та маючи ліцензію на даний вид діяльності. Тому всі маніпуляції здійснюються офіційно, підтверджені цілим рядом документів. Можете бути спокійні – ми доставимо будь-який обраний ТЗ у найкращому стані та укомплектований усіма відповідними паперами. Крім того, у нас:
 • Широкий асортимент: каталог американських авто налічує сотні позицій. Крім того, ви можете замовити будь-яку марку і модель, а наші менеджери підберуть пропозиції у необхідному ціновому діапазоні.
 • Доставка: у нас чотири навантажувальних терміналів в головних американських портах. Це дозволяє заощадити достатню кількість коштів.
 • Прямі постачання: відсутність посередників значно полегшує процедуру, а також робить усі дії більш прозорою. Крім того, вартість на ТЗ встановлюється безпосередньо постачальником.
 • Якість: ми гарантуємо повну відповідність машини його опису на аукціоні перед здійсненням покупки.
 • Ціна: торгами займаються професіонали, тому ви купуєте бв автомобілі з США за низькою вартістю, митний калькулятор авто допоможе прорахувати її правильно.

Машини з США: розрахуємо вартість

Вартість доставки залежить від декількох важливих факторів:
 • Відстань до порту (км);
 • Спосіб доставки ТЗ до порту.
Не варто займатися самостійно таким шопінгом – це складно і проблематично. Якщо ви боїтеся замовляти ТЗ, подивіться автомобілі з США в наявності – це вже привезені авто з США в Україні. Їх вартість охоплює вже усі збори. Замовляйте дешево у нас – не переплачуйте та не переймайтесь за якість наших послуг. Відповідальна компанія та багаторічний досвід роботи – це гарантія якісного сервісу. Можете не сумніватись, що усе буде в найкращому вигляді.