Як пригнати авто з США в Україну

Як пригнати авто з США в Україну

Придбати автомобіль в Сполучених Штатах значно вигідніше, навіть з урахуванням витрат на доставку, тому багатьох водіїв цікавить питання: як привезти машину з США в Україну безпечно і з гарантією якості. Купуючи транспорт у такий спосіб ви сплатите на 32-48% менше, ніж він коштує на вітчизняному ринку.

Розглянемо на конкретному прикладі як пригнати авто із США з вигодою для свого гаманця. Дворічна Mazda обійдеться користувачеві в суму близько 20-22 тисяч доларів. Аналогічний кросовер привезти звідти можна за 14-18 тисяч з урахуванням всіх супутніх витрат. Придбати ви можете частіше за все американський і японський автотранспорт: Hummer, Ford, Cadillac, Jeep, Tesla, Toyota, Mazda, Mitsubishi, Honda, Nissan. Однак і європейські топові марки, зокрема, німецькі Audi, Volkswagen, BMW теж доступні для покупки в Штатах.

Як пригнати авто з США в Україну і на чому зупинити вибір

Транспортні засоби доставляються сюди в контейнерах за допомогою багатотонних суховантажних кораблів. Термін поставки найчастіше не перевищує 2,5 місяців. Купувати рекомендується автотранспорт 2015 року випуску та більш новий з невеликим пробігом до 40 тисяч миль і обсягом двигуна до 2,5 літрів.

Перевага японських «сталевих коней» полягає в покращеній комплектації, розробленій спеціально для американських споживачів. Тому варто задуматись як привезти авто з США таких виробників:

 • Acura,
 • Nissan,
 • Honda,
 • Toyota,
 • Mazda.

У підсумку ви отримаєте максимально комфортний транспортний засіб, який не продається на інших світових ринках. Ще однією перевагою закупівлі в Штатах є чесно зафіксований пробіг, бо за його зменшення передбачається сувора відповідальність.

В результаті якщо вам потрібен потужний мотоцикл або квадроцикл, або ж ви думаєте, як купити машину в США і привезти в Україну, але сумніваєтеся в якості, можете бути впевнені – низька вартість товару обумовлюється не проблемами з законом або експлуатацією, як це буває в Україні, а через величезну ємність транспортного ринку. Автомобілем в Сполучених Штатах користується кожен, від старшокласника до пенсіонера. За рік там продається понад 17 тисяч засобів пересування, люди без проблем змінюють їх, купуючи в кредит, адже ставки на позики там не перевищують 2% річних.

Як привезти авто з Америки – алгоритм дій

Вартість поставки транспорту визначається на підставі марки, конструкції і року випуску. Важливе й місто, де здійснена покупка. Дізнатися точніше, як пригнати авто з Америки по мінімальній вартості допоможе функціональний митний калькулятор. Вказавши у відповідних полях порт відправлення і прибуття, а також конфігурацію: седан або позашляховик, ви отримаєте підрахунок вартості. Наприклад, привезти седан з Чикаго до Одеси коштуватиме дешевше, ніж позашляховик або пікап з Сакраменто. Ще в калькуляторі можна вказувати додаткові параметри, зокрема, вік автомобіля, тип пального, об’єм двигуна і аукціонну ціну.

Як пригнати машину з США і що для цього потрібно зробити:

 • Заповнити форму заявки, у якій треба вказати необхідні параметри: модель, рік випуску, характеристики двигуна, колір, оснащення салону, додаткові опції, пошкодження і максимальний пробіг. Як варіант, можна самому знайти товар на аукціоні і скинути на нього посилання. Однак у цьому випадку слід поквапитись, оскільки він швидко продається.
 • Викупити виграний лот за договором з клієнтом. Процедура займає 4-7 днів.
 • Привезти до порту та помістити в контейнері на суховантажне судно. Швидкість процедури в даному випадку залежить від дистанції між місцем знаходження автомобіля та пунктом відправлення. В середньому це 2-8 днів.
 • Доставити морем. Транспортуватись ваша машинка на кораблі зі Штатів в Україну буде близько місяця.
 • Вивантажити в Одесі і оплатити акцизні та митні збори, ПДВ, експедиторські послуги. Відбувається це протягом 10 днів.
 • Сертифікувати за стандартною програмою, поставити на облік і передати в користування клієнтові. На це піде не більше 1 тижня.

Як показав підрахунок, протягом 55-75 днів з моменту виграшу на аукціоні якісний, надійний американський автомобіль потрапить у ваше повне розпорядження.

Як привезти машину з Америки – вибираємо аукціон

У Сполучених Штатах існує багато потужних торгівельних майданчиків, які продають автомобілі різних категорій. Серед них відзначимо три найбільш популярних: Manheim, Copart.com, iaai.com (Іншуренс). Менхейм – лізинговий аукціон. Практично всі (до 90%) представлені на цьому ресурсі лоти перебувають в абсолютно справному і цілому стані. Найчастіше причиною їх продажу є конфіскація у власника з метою погашення боргових зобов’язань. Manheim – закритий аукціон, для доступу до якого потрібен спеціальний аккаунт.

Ще одним способом, як пригнати машину з Америки є придбання на iaai.com чи Copart.com. На цих майданчиках продається автотранспорт, що підлягає страховим випадкам, а саме: ДТП, затоплення або пошкодження вандалами.

Три перерахованих вище аукціони хоч і найбільші, однак не єдині, де можна вигідно і з гарантією якості придбати бажаний автомобіль дешевше, ніж в Україні. Крім них ви можете скористатися сайтами EbayMotors, Cars.com і NPA.

Як ввезти авто з США і заощадити

Купуючи транспортний засіб, що був в експлуатації, кожен покупець хоче максимально заощадити. Тому питання як перегнати машину з США так, щоб доставка авто з Америки обійшлася дешевше досить актуальне в будь-який час. Відзначимо, що акцизний збір здійснюється з розрахунку євро за см3. Відповідно до закону №3251 від 31 травня 2016 року розмитнення авто з США значно подешевшало і це відкрило перспективи, як пригнати машину з Америки. Для нових моделей ніяких змін не відбулося, а ось «сталевих коней» б/у можна придбати разів так у 20 дешевше. Власне, завдяки цим митним послабленням і виник високий рівень попиту на американський автотранспорт.

Вартість відправки залежить безпосередньо від кількості придбаного товару. Оплатити можна як весь контейнер, забронювавши його, так і за одне закріплене місце. У першому випадку здійснюється бронювання ємності в цілому, що є більш дорогим способом. Заплатити ставку за одну позицію зручніше і раціональніше. Стандартний контейнер 40 футів вміщує 4 легкових машинки. Коли ваш товар антикварний, рідкісний чи дуже дорогий, краще взяти 20-футовий резервуар.

Для кількох об’єктів вартість вимірюється по оптимальному завантаженню. Якщо засіб пересування надходить в одному екземплярі – ціна його транспортування оголошується виходячи з:

 • маркування,
 • габаритів,
 • моделі,
 • року виготовлення.

Ще корисно знати, як перегнати машину з Америки так, щоб уникнути різних штрафів. Справа в тому, що існують певні правила завантаження автотранспорту. Зокрема, потрібно очистити бензобак від випарів, злити всю рідину і зняти акумулятор. Завантаження речей у салон не допускається. Здійснюється доставка згідно з правилами морських перевезень LCL.

Як привезти машину з США безпечно і вигідно

Придбати перевірений якісний автомобіль без проблем з документацією і оформити на нього необхідні в Україні дозволи та сертифікати вам допоможе компанія «Americancars». Ми працюємо чесно і відкрито, а також офіційно представляємо топові аукціони Сполучених Штатів: Copart, Manheim, Insurance auto auction і Adesa. Про останній в статті не було сказано, тому виправляємо ситуацію. Adesa – порівняно не великий майданчик, який працює суто з ліцензованими оптовими покупцями. На цьому аукціоні продаються засоби пересування, викуплені у різних організацій.

Кожен покупець у нас знайде собі машинку виходячи з бажаної марки, року виробництва, конфігурації і технічного стану. Так, наприклад, ви можете замовити як абсолютно робочий апарат на ходу, так і битий – на запчастини. Ще у «Americancars» є склад, де можна підібрати собі вже привезений автотранспортний засіб за ціною, яка враховує витрати на оформлення та митні збори. З нами ви можете як пригнати авто з Америки так і купити вже готове. 

Звертайтеся!

Виникли питання? Телефонуйте!