Стати дилером

Ви любите автомобілі і відмінно орієнтуєтесь в них? Вас давно приваблює ідея налагодити прибуткову справу, але викликає труднощі організація поставки або ж відчуваєте недостатню впевненість у власних силах? Можливо у вас вже є досвід і малий бізнес, що вимагає негайного розширення? Пропонуємо вам стати дилером компанії Lighthouse Logistics.

Співпрацювати з нами вигідно – дізнайтеся чому

Ми успішно займаємося доставкою якісних транспортних засобів з Америки через аукціони. Ввезення автомобіля нами включає фактичну доставку машини, а також розмитнення авто і повне документальне супроводження. Не хвилюйтесь щодо організації поставок, у нас вони чітко налагоджені і стабільно працюють. Отже, 1 проблема вже вирішена, тому що етапи ввезення транспортного засобу продумані нами до дрібниць.

Надані послуги для дилерів:

  1. Навчання.
  2. Особистий кабінет на аукціонах Copart і IAAI.
  3. Особистий кабінет в транспортній компанії з фотографіями і зі скані всіх необхідних документів для митниці.
  4. Унікальні і прозорі ціни на доставку в Україну – оптові, без прихованих комісій.

Ми допоможемо вам вирішити і другу проблему, пов’язану з невпевненістю. Завдяки багаторічному досвіду ми якісно навчаємо бажаючих стати дилером Lighthouse Logistics. Всі нюанси, перевірені власними помилками на ранніх стадіях роботи, вже відомі, і ми з радістю поділимося інформацією з вами, щоб ви змогли в майбутньому не тільки заробляти, але і успішно просувати наш бренд. Адже стати дилером – це не просто торгувати машинами. Потрібно ще піклуватись про репутацію компанії, розширювати клієнтську базу, готувати різні заходи і в цілому працювати на високий результат, отримувати вигоду від якого, в першу чергу, будете ви.

Чому стати дилером Lighthouse Logistics вигідно:

  • розширення ринку збуту,
  • стабільний приріст доходів,
  • мінімум інвестицій,
  • якісний супровід поставки,
  • надійне і взаємовигідне партнерство.

Ринок США і секрети автомобільних аукціонів

У США машинами користуються не довго з огляду на їх доступну вартість навіть для студентів і пенсіонерів, тому там часто продаються цілком гідні моделі з якісною технічною базою. Однак зустрічаються і недобросовісні продавці, тому без підтримки компетентної компанії складно придбати дійсно добротний автомобіль. При цьому економія на покупці транспортного засобу в Сполучених Штатах складає в середньому 35% від роздрібної вартості. Звісно, що для дилерів ми розробили спеціальні вигідні умови з лояльними оптовими цінами.

Ринок США є найбільшим в світі, він включає понад 400 аукціонів і тисячі торгових майданчиків, самостійно розібратися в яких теж досить важко, хоча при належній самоорганізації – реально. Однак навіщо витрачати на це час і сили, коли можна стати дилером компанії з багаторічним досвідом доставки машин з Америки.

Ми працюємо з кількома аукціонами, але найчастіше – з Copart і IAAI. У них є певні нюанси, про які ми вже знаємо і підкажемо вам як діяти в тій чи іншій ситуації. Припустимо, на Copart продаються аварійні машини. Цей аукціон заснований в 1982 році і був спочатку розроблений під реалізацію транспортних засобів після ДТП. В даному випадку у машини можуть бути приховані дефекти після ремонту. Щоб прорахувати витрати на їх усунення потрібен досвід і спеціальний підхід. При грамотній організації покупки цілком реально заощадити від 3 000 доларів на ввозі, наприклад, Nissan Leaf 2015 року і до 20 000 – на BMW X5 2016 року випуску.

На аукціоні IAAI, другому за величиною в США, продаються страхові автомобілі. В даному випадку ретельну увагу приділяємо не так пошкодженням, як документам на машину. Справа в тому, що в Америці є категорії страхових транспортних засобів, що не підлягають експорту. Звісно, що пошкодження у реалізованих на IAAI “сталевих коней” також можуть бути. Тому користуватись аукціоном без кваліфікованої допомоги в даному випадку також дуже не просто.

Якщо ви станете дилером Lighthouse Logistics – ви будете гарантовано отримувати на реалізацію якісні американські автомобілі з правильно оформленими документами. Заодно з цим ми надаємо якісну інформаційну підтримку і комфорт.

Чекаємо заявок від бажаючих стати дилером нашої компанії!

Виникли питання? Телефонуйте!